Kuo Jums tai gali būti naudinga?
 

Įgautumėte savanoriškos veiklos darbinės patirties (min 100 val.) ir pažymėjimą, kokiose srityse įgijote įgūdžių ar juos tobulinote pagal savo pasirinktas veiklas, pavyzdžiui, mokslinių įgūdžių (rūšių nustatymas, sistematizavimas ir kt.), muziejinių (mokslinio-istorinio paveldo analizė, archyvavimas ir kt.), dekoro-dizaino (ekspozicijos tvakymas ir kt.), projektų kūrimo ir įgyvendinimo, viešosios sklaidos (žiniasklaida), fotografavimo-skaitmeninimo...

 


Reikėtų užpildyti anketą apie pageidaujamą veiklos pobūdį ir aptarti su
doc. dr. G.Skujiene (C133 kabinetas, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ; tel. 861458815).

Veikla būtų vykdoma:
VU Gyvybės mokslų centre,
Saulėtekio al. 7, Vilniuje
Kab. C133-135

 

Jeigu ieškote savanorystės galimybių kituose Vilniaus universiteto padaliniuose: http://www.vu.lt/savanoryste

 

Norime pasidžiaugti 2018 metų birželio 24 dieną į Vilniaus Universiteto Zoologijos muziejų atvykusia tarptautine savanore biologe Alba Àvila Grimaldos. Ji baigė bakalauro ir magistro studijas Barselonos universiteto Psichiatrijos ir klinikinės psichobiologijos katedroje. Magistrinio darbo metu atliko įdomų tyrimą Barselonos Zoologijos sode: "Žaidimo terapijos nauda nelaisvėje gyvenančioms goriloms (Gorila gorila gorila)", o dabar 10 mėnesių savanoriaus VU Zoologijos muziejuje. 

 

Džiaugiamės turėdami galimybę priimti tarptautinius savanorius, kurie taip pat gali dirbti prie veiklų, prie kurių nori tobulinti savo žinias ir įgūdžius.
 
 
Vilniaus universiteto Zoologijos muziejus ir Botanikos sodas iki 2020 metų pabaigos buvo akredituoti kaip priimančiosios organizacijos ir galės priimti po vieną savanorį iš Europos savanorių tarnybos projektų.
 
Labai džiaugiamės tokiu pripažinimu ir laukiame naujų iššūkių priimant savanorius Zoologijos muziejuje.

 

Savanoriai Kristina Valavičiūtė, Tomas Pocius ir Gretė Vaičaitytė, vadovaujami dr. Egidijaus Kazlausko, ruošia vorus paukštėdas ekspozicijai VU Zoologijos muziejuje. Laukite tęsinio...

Pristatome trumpą filmuką, kviečiantį savanoriauti VU Zoologijos muziejuje:

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com