VU Zoologijos muziejus nedalyvaus šių metų Tyrėjų nakties renginiuose, tačiau rudenį pakviesime apsilankyti Mokslo festivalio "Erdvėlaivis Žemė 2018" renginiuose (bus reikalinga registracija). 

Numatomi renginiai:

2018 09 14

12:00 Ekskursija: Plaukuotas žvėris

Anotacija: Plaukuotų žvėrių apžiūra ir jų istorijos VU Zoologijos muziejuje.  Bus galimybė pažvelgti į akis plaukuotiems ir beplaukiams žinduoliams, dovanotiems garsių VU mecenatų, o tarp jų ir Gedimino Vaitiekūno žvėrims. (lektorius Saulis Skuja, ekskursija, amžius neribojamas, 1 val. ).

13:00 Paskaita: Evoliucinė Žmogaus plaukų praradimo prasmė

Anotacija: Kodėl Žmogaus evoliucija pasuko Primatų plikimo kryptim? Ar tikrai? (prof. R.Rakauskas, paskaita, nuo 16 m., 1 val.)

14:00 Interaktyvus laboratorinis darbas: Ką sako plauko atspaudas arba kriminalistiniai metodai biologijoje.

Anotacija: Plaukas puikus kriminalistinis įrodymas! Ar būtina daryti DNR, kad nustatyti gyvūno rūšį? Palyginę įvairių žvėrių plaukus, galėsite patys padaryti išvadas. Atvykite ir pamatysite, ką galite nustatyti, išrovę savo plauką ir patyrinėję jo antspaudą per mikroskopą! (doc. dr. G.Skujienė, dokt. V. Kuznecova. Interaktyvus laboratorinis darbas, kam per 30 metų (viena grupė) ir jaunesniems (antra grupė), 1 val.) 

Mus rasite

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com